عمومی

اثبات سهام چیست؟

اگر قصد دارید بدانید که اثبات سهام‌ چیست بهتر است اینگونه به شما بگویم که بسیاری از شرکت‌ها برای حفاظت از شبکه بلاک چین خود شرایطی را فراهم می‌کنند تا افراد بتوانند با استفاده از دارایی خود امنیت شبکه را بالا ببرند تا تقلب و تغییر در تراکنش ها ایجاد نشود، به این کار سهام گذاری یا اسپیکینگ گفته می شود، توجه داشته باشید که هر فرد می تواند دارایی خود را در یک کیف پول مخصوص قرار دهد و بر اساس دارایی موجود در کیف پول کسب درآمد کند. بهتر است بدانید که این نوع از کسب درآمد دقیقاً مانند استخراج ارز دیجیتال می باشد اما از مزایای بیشتری نسبت به اثبات کار برخوردار است.

تفاوت میان اثبات سهام و اثبات کار

در این بخش  ۳ نمونه از تفاوت میان اثبات سهام و اثبات کار را مورد بررسی قرار می دهیم. توجه داشته باشید بعد از مطالعه این بخش از محتوا به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که از طریق کدام روش (اثبات کار یا اثبات سهام) برای کسب درآمد اقدام کنید.

  • تفاوت در محاسبه پاداش
  • تفاوت در سرمایه گذاری
  • مصرف برق

تفاوت در محاسبه پاداش

در این قسمت به تفاوت میان اثبات کار و اثبات سهام پرداخته می شود، در وهله اول بهتر است بدانید که در اثبات کار فردی می‌تواند پاداش دریافت کنند که دستگاه ماینر وی اولین دستگاه باشد که مسئله ریاضی بلاک را حل می کند، در واقع  دستگاه های ماینر برای حل کردن مسئله های بلاگ با هم رقابت می‌کنند، اما در اثبات سهام برای پاداش گرفتن شما نیاز نیست کاری انجام دهید چون فرایند از طریق جبر صورت می گیرد و اعتبار سنج ها هستند که با یکدیگر رقابت می کنند.

تفاوت در نوع سرمایه گذاری

در این بخش تفاوت در نوع سرمایه‌گذاری را مورد بررسی قرار می دهیم، بهتر است که بدانید برای سرمایه گذاری در اسپات کار باید سخت افزار خریداری کنید که این سخت افزارها می توانند دستگاه ماینر، کارت گرافیک، هارد و سی پی یو باشند. اما در اثبات سهام شما سرمایه اولیه خود را برای خرید اعتبار صرف می کنید. این مسئله باعث می‌شود تا شما با چالش های گوناگون مانند مصرف برق و یا غیر قانونی بودن استخراج روبرو نشوید.

مصرف برق بزرگترین چالش

همانطور که می دانید یکی از بزرگترین چالش ها برای استخراج ارزهای دیجیتال مصرف بالای برق دستگاه ماینر می باشد، از سوی دیگر استخراج ارز دیجیتال با برق های خانگی، کشاورزی و صنعتی در داخل کشور غیر مجاز می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد برای استخراج ارزهای دیجیتال با چالش های مختلفی مواجه می شوند. در نتیجه اگر از روش اثبات سهام برای کسب درآمد اقدام کنید با چالش هایی همچون غیرقانونی بودن استخراج، هزینه برق و حتی هزینه نگهداری دستگاه مواجه نخواهید شد.

چگونه از روش دیگری کسب درآمد کنیم

 اگر قصد کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به غیر از در نظر گرفتن اثبات کار و اثبات سهام به روش سوم هم فکر کنید. در واقع به راحتی می توانید با سرمایه بسیار کم وارد بازار ارز های دیجیتال شده و ترید کردن ارزهای دیجیتال سود بسیار چشمگیری را نصیب خود کنید. بهتر است بدانید که با شرکت در دوره جامع آموزش معامله‌گری و سرمایه‌گذاری در بازار ارزدیجیتال  به راحتی می توانید به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شوید، در حال حاضر بسیاری از افراد به صورت روزانه مبالغ بسیار زیادی را به دست می‌آورند و شما هم می توانید یکی از آن افراد باشید.

نتیجه گیری

بسیاری از افراد بر این باور هستند که برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال باید سرمایه هنگفت داشته باشند اما مطمئنا شما با مطالعه این محتوا متوجه شده اید که با هر سرمایه ای می‌توان به کسب درآمد از ارزهای دیجیتال پرداخت، در نهایت این نکته را در نظر داشته باشید که ترید کردن می‌تواند بهترین راه برای کسب درآمد از رمز ارزها باشد، چون حتی با ۱۰۰ هزار تومان می توانید وارد این حوزه شوید و ترید کنید.

پیشنهاد مطالعه:

اصطلاحات بازار رمز ارزها

بلاک چین چیست

برای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال اینجا را کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا